2 Ocak 2016 Cumartesi

Yepyeni Güzelliklerle 2016...


   Bir kupa dolusu sıcak çikolata eşliğinde kar manzaralı bir kış gününden merhabalar...:)
Evet bir yılı koskoca bir yılı geride bıraktık. İyisiyle kötüsüyle, bazen gazetelerin üçüncü sayfalarına çıkma adaylığında sinirle, bazen ağzınızdan taşan kahkahalarla, bazen sizi ağlatan hüzünleriyle, aşklarıyla, arkadaşlığıyla ve daha pek çok duygusuyla geride kaldı işte. Eğer sizin için pek iyi bir yıl olmamamışsa 2016 size ithafen yaşansın. Şimdi koltuğunuza yaslanın popcornunuzu ve içeceklerinizi hazırlayın evet film tadında bir uçuşa geçiyoruz sayın yolcular.

  Şimdiki paylaşımım yılbaşı gecesinden olacak. Giyinilen kuşanılan en yakınlarla samimi bir kutlamadan küçük bir pencere açacağım sizlere. Evet sevgiliyle kutlanılan romantik bir kutlama değildi, evet malesef kalabalık değildik, dışarda da değildik, ailemin hepside yanımda değildi. :/ Ama küçük anların tadını çıkarabilecek kadar huzurlu ruhlar bizlerleydi :) Ve gençlik kaybedilmeden yaşanacak tüm anlar çok değerlidir unutmayın ;)


 Haydi şimdi hep birlikte 2016' nın zaman yolculuğuna dalalım ve kendimizi bu filmin sihrine bırakalım. Ve bunu yaparken koskocamannnnn sırıtmayı unutmayalım :D :D :D
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.